Державні частки ще п’яти обленерго передали “Українським розподільним мережам”

КИЇВ. 6 листопада. УНН. Міненерго передало державний пакет акцій п’яти операторів системи розподілу до АТ «Українські розподільні мережі». Про це УНН повідомляє з посиланням на…








