Ракетні загрози 22 лютого – росіяни знову вивели в Чорне море судно з Калібрами на борту, максимальний залп – 4 ракети

Його максимальний залп – чотрири ракети. Сьогодні вранці, 22 лютого, після деякої перерви, росіяни знову вивели в Чорне море судно з крилатими ракетами на борту. Про це повідомив офіційний Telegram-канал Військово-Морських Сил Збройних Сил України. Тут кажуть, що станом на…









