© EPA-EFE/ALEXANDER KAZAKOV Характерною рисою російського режиму є погане ухвалення рішень.
Завдяки операції в Курській області, Україна не лише змінила хід війни з Росією, але й послабила сумніви союзників. Україні можливо, вдасться заманити в “котел” 3 тисячі російських солдатів. Потрапивши в полон, вони можуть стати корисною розмінною монетою для багатьох інших українських військовополонених, які перебувають у Росії, вважає Едвард Лукас, журналіст, що спеціалізується на питаннях європейської та трансатлантичної безпеки.
На думку автора, характерною рисою російського режиму є погане ухвалення рішень. Адже він ізольований і нездатний реагувати на кризи. Ключ до успіху в російських організаціях — приховувати погані новини від керівництва.
“Ніхто не наважився сказати Путіну напередодні повномасштабного вторгнення у 2022 році, що Україна буде воювати. Можна посперечатися, що ніхто не сказав йому в повному обсязі й вчасно, наскільки сильно “нацистський маріонетковий режим” у Києві шкодить Росії зараз”, — вважає Лукас.
Режим Путіна, зіткнувшись з гнучким, інноваційним супротивником, стає вразливим. Україна завдає по ньому ударів. А зняття обмежень на використання Україною західної далекобійної зброї по цілях в Росії ще більше зміцнило б перевагу ЗСУ.
Раніше CNN писав, що вторгнення України в Росію демонструє західним союзникам, що Київ може виграти війну. Операція України в Курській області стала сигналом того, що, попри перевагу в живій силі й бронетехніці, російські військові мають чимало вразливих місць.