Смерть Ібрагіма Раїсі — що відомо про гелікоптер, який перевозив президента

Оглядач вважає, що гелікоптер Раїсі був непридатним для польотів в складних метеоумовах

© raisi.ir Рьопке порівняв цей інцидент з самогубством. 

Експерт з аналізу відкритих даних Юліан Рьопке розповів, що гелікоптер, на борту якого був президент Ірану Ібрагім Раїсі, був непридатним для польотів за певних погодних умов. У матеріалі для видання Bild він наголосив, що йдеться про американський літак Bell 212, побудований у 1990 році.

Ці борти розробили ще у 1960-их. Рьопке вважає, що судно було непридатне для польотів в складних метеоумовах, через що цей політ виявився для екіпажу і пасажирів “самогубством”.

“Якщо повідомлення правдиві, Раїсі летів на Bell 212 у погодних умовах, які явно не підходять під правила візуальних польотів. Це просто самогубство, — сказав Рьопке. — Вертоліт був непридатний для польотів у складних метеорологічних умовах. Спочатку вертоліт використовували ВПС Ірану, але пізніше його перефарбували, щоб надати більш “цивільного” вигляду”. 

Нагадаємо, 19 травня сталася авіакатастрофа з гелікоптером, який перевозив президента Ірану Ібрагіма Раїсі, главу МЗС Хоссейна Амір-Абдуллахіана та кількох інших чиновників. Згодом у Корпусі вартових Ісламської революції повідомили, що всі, хто був на борту, загинули. ЗМІ тим часом припускають, що влада шукає спосіб, як повідомити цю новину, не спричинивши хаос. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *