Ситуація на полі бою в Україні 9 травня — Петр Павел звинуватив у проблемах ЗСУ Захід — новини Україна

Якби Захід пропустив тривалі обговорення і оцінювання ризиків, допомога Україні була б відправлена на кілька місяців раніше — Павел

© EPA-EFE/JULIEN WARNAND Він закликав винести уроки з минулих помилок та почати надавати ЗСУ озброєння в максимальному обсязі та якнайшвидше.

Президент Чехії Петр Павел наголосив, що протягом усієї війни Росії проти України Захід був обережний у своїй підтримці, хоча надії не втрачав. За його словами, ситуація могла б бути іншою, якби допомога була відправлена вчасно. Під час інтерв’ю ARD він закликав пам’ятати, як виникають війни. 

“Від самого початку він прагнув не допустити ескалації конфлікту. Кожен новий етап довго обговорювався, перш ніж він був остаточно реалізований. Якби ми пропустили цей період обговорень і оцінювання ризиків, Україна отримала б цю допомогу на кілька місяців, а можливо і років раніше, і ситуація могла б бути іншою”, — пояснив Павел.

Він закликав винести уроки з минулих помилок та почати надавати ЗСУ озброєння в максимальному обсязі та якнайшвидше. Це допоможе запобігти подальшій втраті нашою державою територій та людей.  

Також Павел розповів, що першу партію снарядів для артилерії, які партнери придбали для України в рамках ініційованого Прагою проєкту, ЗСУ отримають вже наступного місяця, тобто в червні. Він наголосив, що йдеться попередньо про 180 тисяч боєприпасів. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *