Наступ Росії у Запорізькій області 14 травня прокоментував Дмитро Плетенчук — новини Україна

Росіяни збільшили тиск на оріхівському напрямку. Але безуспішно — Плетенчук

Оріхів, зруйнований Росією будинок © EPA-EFE/KATERYNA KLOCHKO Сталося це паралельно з активізацією на Харківщині, але військовий не береться шукати зв’язок між ситуаціями на цих ділянках. 

Керівник пресцентру Сил оборони півдня Дмитро Плетенчук розповів, що росіяни посилили тиск на оріхівському напрямку Запорізької області, проте безрезультативно. У коментарі Liga.net він наголосив, що це сталося паралельно з активізацією ворога у Харківській області. 

“Вчора (12 травня — ред.) у нас було на Старомайорське 19 штурмів, на Роботине – три. І в принципі так, вони збільшилися синхронно з харківським напрямком, проте сказати, що це напряму пов’язано, станом на зараз я не можу”, — зазначив Плетенчук.

Що ж стосується ситуації в Кринках на лівобережжі Херсонської області, то там взагалі не було штурмів 12 травня. 

Плетенчук наголосив, що угруповання ворога на півдні залишилося без змін, в тому числі й чисельних. Наразі немає ознак формування наступальних осередків противника там. 

“Тому сказати, що якось це корелюється з подіями на Харківщині, станом на зараз, наприклад, я не готовий. Так, вони перерозподілили сили, але на нашому напрямку їх перерозподілили”, — наголосив Плетенчук.

Він наголосив на важливому моменті — усі 19 штурмів росіян були безуспішними.  

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *