Які питання обговорюватимуть під час Саміту миру розповів Володимир Зеленський — новини Україна

Зеленський назвав головні теми, які обговорюватимуть на Саміті миру

© Twitter/Владимир Зеленский Він вважає, що цей захід буде дипломатичним компонентом завершення війни. 

Президент України Володимир Зеленський розповів, що під час Саміту миру, який повинен відбутися у Швейцарії, головним питанням, які обговорюватимуть, буде повернення полонених у форматі “всіх на всіх”, в тому числі цивільних. Також говоритимуть про ядерну та продовольчу безпеку. 

“Ми зможемо зробити перші кроки щодо аспекту обміну “всіх на всіх”, у поверненні наших дітей додому, депортованих українців. І важливий момент ядерної безпеки і продовольчої безпеки”, — сказав Зеленський під час брифінгу у Києві. 

Він наголосив, що на заході будуть присутні країни, які хочуть миру. Для цього диктатора Владіміра Путіна, який не збирається зупинятися у нашій державі, слід поставити на місце. 

“Як ми можемо це зробити? На полі бою цього замало. Росія — велика територія. Вони будуть тиснути на своїх людей, хочуть ті воювати чи не хочуть”, — підсумував Зеленський, назвавши Саміт миру дипломатичним компонентом завершення війни. 

Глобальний саміт миру повинен відбутися у Швейцарії 15-16 червня. На нього запрошені від 80 до 100 країн, та ключовим є питанням, чи братиме участь Китай. Що ж стосується Росії, то тут позиція Києва є чіткою — на першій зустрічі цього формату агресора точно не буде.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *