Євробачення 2024 – хто переміг на конкурсі цього року – дивитися онлайн виступ переможця

Вперше перемогу на «Євробаченні» здобула небінарна особа

© EPA-EFE/JESSICA GOW Букмекери віддавали перше місце представникам Швейцарії ще до початку конкурсу, однак перед фіналом їм прогнозували третє місце.

У шведському місті Мальме відбувся фінал пісенного конкурсу «Євробачення», за результатами якого було визначено переможця цього року, а разом з тим і країну, яка буде приймати конкурс у 2025-му.

Так, переможцем «Євробачення-2024» стали представники Швейцарії Nemo, які виконали пісню The Code. Вони отримали 591 бал ‒ максимум за результатами голосування глядачів (226 балів) та національних журі конкурсу (365 балів).

Немо Меттлер є небінарною особою та застосовує до себе займенники вони/їх. Наразі їм 24 роки, а музикою почалися займатися у ранньому дитинстві. Немо має низку відзнак у Швейцарії, зокрема найпрестижнішу музичну премію в країні.

У своїх текстах вони торкаються питань гендерної ідентичності, психічного здоров’я та пошуку власного “я”.

На другому місці опинилася Хорватія з 547 балами, а третю сходинку зайняли представниці України, які загалом отримали 453 бали.

Скріншот ZN.UA

Нагадаємо, на «Євробаченні-2023» перемогла представниця Швеції Лорін. Це вже друга перемога для співачки, минулого разу вона перемогла у 2012 році.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *