Євробачення 2024 ‒ дивитися онлайн прямий ефір ‒ пряма трансляція конкурсу, виступ і результат України 11 травня

Мир та свободу Україні: alyona alyona та Jerry Heil звернулися до світу у фіналі «Євробачення-2024»

alyona alyona та Jerry Heil заспівали пісню Teresa&Maria © EPA-EFE/JESSICA GOW alyona alyona та Jerry Heil виступили під другим номером.

В шведському місті Мальме проходить фінал пісенного конкурсу «Євробачення», який визначить переможців цього року. Виступили в ньому і представниці України, alyona alyona та Jerry Heil, які вийшли на сцену під другим номером.

Співачки виконали пісню Teresa&Maria. Дівчата закінчили свій виступ словами: «Єдність заради світу. Мир і свободу Україні» (Unity for the world. Peace and freedom for Ukraine).

Нагадаємо, у травні 2022 року після свого виступу на «Євробаченні» гурт Kalush Orchestra закликав врятувати Маріуполь і його захисників, які тримали оборону на заводі «Азовсталь». Фронтмен гурту Олег Псюк тоді так звернувся до всього світу:

«Я прошу вас всіх. Будь-ласка допоможіть Україні, Маріуполю. Допоможіть «Азовсталі» прямо зараз», ‒ закликав він. 

Онлайн-трансляція фіналу «Євробачення-2024» українською мовою доступна за посиланням.

Зазначимо, постановницею номера українок на сцені «Євробачення» стала всесвітньовідома українська режисерка Таню Муіньо. Вона двічі ставала номінанткою на премію “Греммі”. Режисерка відома співпрацею з гуртом Foals, а також музикантами Lopez, Dua Lipa, Cardi B, Harry Styles, Doja Cat, Sam Smith, The Weeknd, Katy Perry, Lenny Kravit та іншими.

alyona alyona та Jerry Heil перемогли на Національному відборі на «Євробачення», який відбувся у лютому цього року.

Після оголошення результатів, деякі користувачі мережі виступили з критикою тексту пісні, в якому згадувалася Мати Тереза, яка була неоднозначною особистістю. Самі артистки зазначили, що пісня не біографічна, Мати Тереза згадується в ній як символ, а критики не зрозуміли її основний посил.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *